A tanév eseményei

Jótékonysági Kerékpártúra

2018. szeptember 28.

A sok-sok győri iskolást két kerékre varázsoló jótékonysági kerékpártúra úticélja a Táplánypusztán található Dr. Piróth Endre Szociális Központ volt. Célja ugyanezen intézmény támogatása. Iskolánk felső tagozata 15 tanulóval és 3 pedagógus kísérővel képviseltette magát.
A hatalmas bicikli konvoj fél 10 körül ért az iskolánkhoz, ahol mi is bekapcsolódtunk a menetbe. A gyerekek kerékpárjai egyrészről saját eszközök voltak, ezenkívül 7 tanulónak az iskola biztosította a járművet. A közlekedés biztonságáról rendőri felvezetés, mentőkocsi és műszaki szakemberek is gondoskodtak.
A helyszínre gurulva kedves fogadtatásban részesültünk. Köszöntő beszéd, zenés műsor, tombola sorsolás és finom ebéd várt ránk az otthon parkjában. Minden tanuló emléklapot kapott a részvételért.
Megtekinthettük a gondozottak lakrészeit, akik barátságosan kalauzoltak bennünket, vendégeket otthonukban.
A menet 12 órakor indult vissza Győrbe, hasonlóan profi kísérettel, mint odafelé.
A gyerekeknek nagyon tetszett ez a különleges kiruccanás!

Nyári táborok

Nyári táborok Tüzesen süt le a nyári nap sugára,
az ég tetejéről az ország 5 pontjára.
Érdemes volt sütnie oly nagyon,
a Radós kisdiáknak boldogsága vagyon.

Számok tükrében a táborok ára,
nem vesztek az adó 1%-ok kárba.
Bejártuk keresztül- kasul szép hazánkat,
büszkén mutatjuk, hová vitt lábunk.

Ezúton köszönjük a sok szép adományt,
hálánk jeléül millió mosoly jár.

Kedves Nénik és Bácsik!

A napelemek, hogy jövőre is töltődjenek,
kérlek az adó 1% erre a számra menjen.
Bankszámlaszám: 10403356-33514581
Adószám: 18527328-1-08

Alapítványunk ezen a nyáron 650.000 Ft értékben támogatta a gyermekek táboroztatását. A programok keretében több mint kilencven gyermek töltött csodás napokat Tatán, Győrújbaráton, Zánkán, Börzsönyben és Bakonyban.

Tanévnyitó

Kedves gyerekek, kedves szülők!

Intézményünk évnyitója 2018. augusztus 31-én 16 órakor lesz a József Attila u. 58-as épület udvarán, eső esetén a József Attila u. 56-os épület tornatermében.